The Feliciano’s – Bluegrass, folk & feelgood
za 05 dec
|Café Wilhelmina
Friends, family, fun, folk, feelgood: The Feliciano’s! Vier muzikanten, volledig akoestisch, met bluegrass in het hart en een flinke dosis energie, humor en saamhorigheid


Tijd en locatie
05 dec 2026, 21:00 – 06 dec 2026, 01:00
Café Wilhelmina, Wilhelminaplein 6, 5611 HE Eindhoven, Netherlands
Over het evenement
Ontsproten aan de oevers van de Zuid-Willemsvaart – de Mississippi van het zuiden – spelen The Feliciano’s in klassieke bluegrassbezetting met contrabas, banjo, mandoline, gitaar, mondharmonica en meerstemmige zang.
Hun repertoire gaat verder dan alleen traditionals. Omdat de mannen zelf zijn opgegroeid met de stekker erin, geven ze ook nummers van hedendaagse artiesten een eigen akoestische draai. Daardoor ontstaat een aanstekelijke mix van bluegrass, folk en roots, waarin plezier altijd vooropstaat.
The Feliciano’s voelen zich thuis in muziekcafés, clubs en op festivals. Ze slingeren over zandpaden, denderen over de kasseien en pakken af en toe gewoon de snelweg. Maar één ding is zeker: ze komen bij je aan.
Feliciano’s forever!

